“PET SHOW LIETUVA” organizatoriai pakvietė dalyvauti Latvijos gyvūnų mylėtojus

Latvijoje pirmą kartą įvyko tokio pobūdžio paroda. Visuomenei pristatyti naminiai paukščiai, triušiai ir keletas balandžių. Gyvūnams skirta sporto salė įrengta skoningai ir jaukiai. Pirmiausiai lankytojus pasitiko įvairių veislių triušiai, o toliau narveliuose, aptvaruose vaikštinėjo veislinės vištos ir balandžiai. Nors eksponatų nebuvo tiek daug kaip įprasta matyti profesionaliose parodose, tačiau išdėstymas, paruošimas labai draugiškas. Tikriausiai ir dėl to, jog pagrindinės organizatorės – moterys. Ne vienas stabtelėjo ir ties parodos centre esančiu kiemeliu, prie kurio buvo galima patogiai pasirėmus rankas, pailsėti ir stebėti paukščius vaikštinėjančius natūralioje aplinkoje. Veikė ir mažas kūrybos kampelis vaikams, prekiavo triušių kailiais, vilnos gaminiais, buvo ir prekių skirtų gyvūnams .

Rimtai besidomintys paukščiais galėjo sužinoti daugiau. Tam buvo skirta informacinė programa konferencijų salėje. Nors atvykusių klausyti informacinės dalies nebuvo daug, nesiekė nei poros dešimčių, bet buvo įdomu. Programa prasidėjo “žinių viktorina” apie Europinius reglamentus naminiams paukščiams, kurią pravedė Linas Petraška. Teisingai, atsakiusieji į klausimus buvo apdovanoti simboliškomis dovanėlėmis – lietuviško šokolado plytelėmis. Tolimesnį seminarą pravedė Audrius Verseckas. Labai skatintinos tokios geros iniciatyvos – šviesti naminių paukščių augintojus. Klausytojai turėjo galimybę užduoti klausimus ir gauti atsakymus į jiems rūpimus klausimus.

IŠVADA. Latvijos parodos organizatoriams pavyko iškepti pirmą blyną. Žinoma, galima surasti trūkumų, bet pirmą kartą, galima nemažai ir atleisti. Puiki pažintinė paroda. Kuo geriausios visiems sėkmės! Tikimės, jog mūsų kvietimu pasinaudos kaimynai ir vėl visi susitiksime “PET SHOW LIETUVA” sausio 18-19 dieną, 2020 m.

O Jums skaitytojai, parvežėme lauktuvių iš Latvijos – pluoštą parodos nuotraukų. Gero žiūrėjimo!

FOTO LATVIA žiūrėti nuotraukas iš parodos 2019.11.23

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *